Realistik vajinalı şişme kadın

Şişme bebek
Fiyatı : 299 TL    
Ürün Açıklaması Video Tanıtım

Vajinası özel olarak tasarlanan,tamamen elastik maddelerden üretilmiş ten dokusu ve yapısında özel bir ürün,bir kadından beklediğiniz tüm seks zevkini size verecek güzel bir ürün.Normal bir insan boyu ölçülerinde ayrıca dilediğiniz pozisyona girebilen muhteşem bir üründür.Orjinal altın sarısı saçları ve titreşim ısıtma özelliğine sahiptir,arka kısımında bulunan tıpası yardımıyla içerisine dilediğiniz miktadarda ılık su ilave ederek zevkiniz artıtabilir gerçek bir ilişki tadı alabilirsiniz.

 

Realistik vajinalı şişme kadın 11.314 Adet satıldı.

  Kredi Kart Bilgileri
  
  
   
      ( Kartın ön yüzündeki son kullanım tarihi )
    ( Kartın arkasındaki son 3 haneli rakam )
  Sipariş Sahibi / Teslimat Bilgileri
  
  
 
   Sipariş formu sayfamız RapidSSL teknolojisi ile 128bit şifrelenmiştir. Gizlilik arzeden tüm kredi kartı bilgileriniz direkt ödeme yapılan bankaya pos edilir ve kesinlikle 3. kişi göremez. Kart bilgileriniz hiçbir şekilde herhangi bir veritabanına kayıt altında tutulmamaktadır. Yukarıda girmiş olduğunuz tüm Kredi Kartı bilgilerinin doğruluğu size aittir. Farklı bir şahıs ve/veya şirket adına kullanılan Kredi Kartlarından doğabilecek herhangi bir hukuki işlemlerde firmamız sorumlu değildir.
+18 İÇERIK UYARISI

Türk Ceza Kanunu'nun 226. Maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın.

LÜTFEN DOĞUM TARİHİNİZİ GİRİN

- -