59 tl şişme bebek

Şişme bebek
Fiyatı : 59 TL    
Ürün Açıklaması Video Tanıtım

59 tl ye şişme bebek ,sadece kısa süreli indirimde herkez kullansın herkez bu ürünlerin keyfini alsın diye fiyatları indirdik

Ürün özellikleri;

3 işlevli anal,vajinal ve oral ilişkiye girme şansınız olan,gerçek kadın işlevlerinde,gerçek kadın yüzü baskısında ve dar vajinalı iri göğüslü şişme bebek modeli.Dilediğiniz tüm posizyonlara girebilir ve dilediğiniz gibi ilişkiye girebilirsiniz.

59 tl şişme bebek 7.138 Adet satıldı.

  Kredi Kart Bilgileri
  
  
   
      ( Kartın ön yüzündeki son kullanım tarihi )
    ( Kartın arkasındaki son 3 haneli rakam )
  Sipariş Sahibi / Teslimat Bilgileri
  
  
 
   Sipariş formu sayfamız RapidSSL teknolojisi ile 128bit şifrelenmiştir. Gizlilik arzeden tüm kredi kartı bilgileriniz direkt ödeme yapılan bankaya pos edilir ve kesinlikle 3. kişi göremez. Kart bilgileriniz hiçbir şekilde herhangi bir veritabanına kayıt altında tutulmamaktadır. Yukarıda girmiş olduğunuz tüm Kredi Kartı bilgilerinin doğruluğu size aittir. Farklı bir şahıs ve/veya şirket adına kullanılan Kredi Kartlarından doğabilecek herhangi bir hukuki işlemlerde firmamız sorumlu değildir.
+18 İÇERIK UYARISI

Türk Ceza Kanunu'nun 226. Maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın.

LÜTFEN DOĞUM TARİHİNİZİ GİRİN

- -